K t o   s m e   a   č o   r o b í m e   ? 

 

 

Vážený zákazníci,


    naša spoločnosť má jednoduchú, ale zato veľmi silnú filozofiu - ponúknuť zákazníkovi kvalitu, ale nie za predražené peniaze! Inými slovami razíme filozofiu: „ U nás dostanete VW Passat za cenu Oktávie!“


     Túto filozofiu razíme naprieč celou firmou a vo všetkých produktoch ktoré ponúkame. Veríme, že nieje potrebné platiť za kvalitné a výkonné produkty predražené peniaze a že za rozumnú sumu sa dá kúpiť veľmi kvalitný produkt a služba, ktoré Vám budú slúžiť spoľahlivo dlhé roky.
 

     Preto neustále a usilovne pracujeme a hľadáme, skúšame, testujeme, overujeme a spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre kvalitu ale zároveň nežiadajú astronomické peniaze len kvôli tomu, že „oni sú značka“. Takéto hľadanie a smerovanie nás stojí neuveriteľne veľa úsilia, námahy, času a prostriedkov, keďže nieje ľahké takýchto dodávateľov nájsť, otestovať a dohodnúť dlhodobú spoluprácu!
     Napriek tomu veríme, že naše úsilie a námaha sa nám nespočetnekrát vrátia a vracajú v podobe Vás našich spokojných zákazníkov, ktorý sú šťastní s našimi produktmi a službami, neustále sa k nám vracajú a vrelo nás odporúčajú všetkým svojim známym.


     Ako isto viete a sledujete,Všetci „hlásajú“ že robia „kvalitné nemecké okná“, dokonca aj „kvalitné slovenské okná“, či „kvalitné a spoľahlivé vchodové dvere“, alebo „kvalitné Bezpečnostné dvere s 10 či viac bodovým uzamykaním“, alebo ponúkajú „najkvalitnejšie garážové brány s elektrickým pohonom a dokonca za polovičné ceny“.
     Ako sa v tom však vyznať a nenaletieť? Na prvý pohľad všetko vyzerá rovnako, všetky okná sú biele, všetky dvere sa zatvárajú, všetky bezpečnostné dvere majú veľa bezpečnostných kolíkov a tie najlacnejšie majú často najkrajšie farby a všetky garážové brány sú na pohľad rovnaké.


      Tak ako si teda vybrať v tom neprehľadnom mori ponúk?
Človek si povie: „Veď všetci ponúkajú to isté a každý chváli svojho boha, tak si vyberiem toho ktorý mi to dá najlacnejšie a hotovo.“
A niet sa čo čudovať, naozaj je toľko ponúk že vyznať sa v tom je nemožné! Avšak základé pravidlo ktoré platí všade v živote je: „ Najlacnejšie je zvyčajne to najhoršie!“ a „Najdrahšie zvykne byť síce naozaj kvalitné, ale polovicu vysokej ceny zaplatíte len za značku!“
     V našej firme čelíme denne presne takýmto istým problémom aj my a denne ich musíme, a chceme, riešiť aby sme Vám boli schopní ponúknuť to čo sľubujeme, teda kvalitu bez „značkového príplatku“ a teda aby sme proces výberu urobili za Vás, ušetrili Vám kopu času, starostí a drahých chýb a ponúkli Vám overenú kvalitu.
     Overujeme teda dodávateľa a jeho výrobok do hĺbky a len ne základe toho je možné určiť či ide o kvalitu za výhodnú cenu, alebo o lacný brak.


    Otázka ktorú si zakaždým kladieme a ktorú by si mali položiť vždy všetci znie:


„ Ide o kvalitný produkt za výhodnú cenu, alebo je to lacný brak (či nebodaj drahý brak)?“


     Ak vylúčime drahé značkové produkty, kde sa predpokladá že kvalita je prijateľná, avšak cena zvyčajne astronomická , tak nám ostanú produkty ktoré sa cenovo až tak výrazne nelíšia, a tu vzniká najväčšia dilema: „Ponúka mi táto firma naozaj kvalitný a špičkový produkt za naozaj výhodnú a rozumnú cenu, alebo mi je ponúkaný predražený brak? Cena je porovnateľná, jedno je však kvalitný produkt za výhodnú cenu, druhé je predražený brak, na ktorom sa predajca „namastí“, keďže to kúpil za drobné a to chce predať za cenu za akú sa ponúkajú aj kvalitné produkty a ešte pri tom sľubuje že ide o „nemecké, švajčiarské či rakúske produkty“, jednoduchým klikom na internet však môžeme zistiť že to nieje pravda ( a pôvod je často mimo náš kontinent) .


     Dobrá cena je teda iba začiatok!
          Považujeme za našu povinnosť voči sebe a našim zákazníkom získať a ponúkať produkty nielen za výhodné ceny ale aj v špičkovej kvalite. Všetkých dodávateľov teda riadne overujeme. Overujeme ich produkty, ich kvalitu, služby a servis, ako aj celkové zázemie.


     To v praxi znamená, že v prvom rade ani neoslovujeme a nekomunikujeme s dodávateľmi s pochybnými produktmi, povesťou a zázemím. Ide najme o firmy a dodávateľov , ktorí ponúkajú napr. „Rakúske okná s nemeckým kovaním“ a pri tom ide o okná vyrobené z poľského profilu (nie rakúskeho) či dokonca z profilu ktorý je vôbec ťažko identifikovať. Predajca však bude tvrdiť že ide napríklad o, zväčša, „rakúske okná“ avšak častokrát ani on sám netuší čo vlastne ponúka, pri konfrontácii dôkazov o pôvode okien či komponentov už ani sám nevie čo povedať a odíde. Ide zväčša o produkty ktorých ceny sú zvyčajne podpriemerné a sú to produkty s „Najnižšou cenou na trhu“.
     Alebo predajcovia ponúkajúci „Bezpečnostné dvere“ ktoré pekne vyzerajú majú aj 10 bodové uzamykanie ale vážia „10 kíl aj s montážnikmi“, nemajú (a ani nikdy mať nebudú) bezpečnostné certifikáty, stavebné a svetlé otvory nezodpovedajú SR normám. Veľmi často sú deklarované ako vyrobené v „Nemecku“ či „in Germany“, z 99% však pochádzajú z Číny. Cez takéto dvere by ste sa prebúrali aj s obyčajným otváračom na konzervy!
     Ľudovo povedané hovoríme o produktoch z kategórie Dacia či dokonca Žiguli, ktoré sa predávajú za cenu 2 ročnej, či dokonca aj novej Oktávie. Sú ponúkané síce za relatívne priaznivé ceny, ich kvalita však ďaleko zaostáva za ich úžitkovou hodnotou a trvácnosťou a v konečnom dôsledku budete radi ak Vám vydržia aspoň tak dlho ako platí záruka.


     Dodávatelia, ktorí nespadajú do kategórie „pochybných“ prechádzajú ďalším sitom kritérií. V tejto fáze vylučujeme dodávateľov, ktorí majú kvalitné produkty a služby avšak požadujú neúmerne vysoké ceny a to preto, že „oni sú značka“. Ak by sme pokračovali v porovnávaní s autami, hovoríme o produktoch v kvalitatívnej triede VW Passat či Audi. Sú síce kvalitné a zväčša aj spoľahlivé, avšak je potrebné za nich zaplatiť neskutočne vysoké ceny! Tak ako keby ste kupovali dobré auto za drahé peniaze!


    My sa však sústreďujeme na dodávateľov, ktorí poskytujú kvalitné produkty s dlhou trvácnosťou a funkčnosťou, s potrebnými certifikátmi a povoleniami, vyrobené z kvalitných komponentov a mechanizmov, či už boli tieto produkty skompletizované v SR alebo aj v Poľsku, avšak ich komponenty pochádzajú od značkových dodávateľov, sú vyrobené modernými a spoľahlivými technológiami, Majú potrebné certifikáty urobené v SR či ČR (nie certifikáty ktorým nikto nerozumie) ich funkčnosť a spoľahlivosť je overená v praxi a zaručená aj dlho potom ako sa skončí záruka, avšak ich cena nieje neskutočne premrštená len preto že „oni sú značka“.


S hrdosťou a radosťou Vám teda ponúkame značkové produkty a služby bez „značkových“ príplatkov!


Teda produkty a služby ktoré spĺňajú najvyššie kritéria kvality, sú vyrobené kvalitnými technologickými postupmi a z kvalitných materiálov a značkových komponentov, avšak nie sú na nich uplatnené „značkové príplatky“ a vy ako zákazníci platíte len za skutočnú hodnotu dodaných produktov a služieb!


Takýmto spôsobom sa nám podarilo pripraviť a ponúknuť produkty v kvalite VW Passat, avšak za cenu Oktávie!


    Pomer ceny a kvality ktorú za to dostanete je naozaj veľmi priaznivý pre zákazníkov a v konečnom dôsledku aj pre nás, keďže kvalitné produkty a služby nám robia dobré meno a šetria nám náklady na nezmyselné reklamácia, ktoré vznikajú pri nekvalitných výrobkoch.
    Hodnota, ktorú získate kúpou našich výrobkov a služieb ďaleko prevyšuje finančnú čiastku, ktorú nám za ne zaplatíte.

U nás si teda naozaj kúpite Passat a zaplatíte za Oktáviu!

 

 

 

 

v  ý  h  o  d  n  e   ¤   s  p  o  ľ  a  h  l  i  v  o   ¤   k  v  a  l  i  t  n  e